Jednolita spójna, tworząca całość, barwa, jaką jest turkus. Grube, solidne akcenty wraz z ekstrawaganckim stylem. Wzór szykowny, prezentujący swoją wysoką jakość.

 

Estetyczny, nowoczesny trend podkreślający całe wnętrze. Maksymalny efekt, bogaty, nasycony soczystym kolorem. Jednym słowem bestseler, wzmocniony znakomitym, subtelnym krojem. Zawieszony na przelotkach tworzący fale w automatyczny sposób, bez zbędnej pracy.
Charakterystyczny, mocny, wyrazisty kolor wpadający w jasny błękit. Super – trwały, a zarazem podkreślający całe wnętrze błękit, wkomponuje się w całość. Barwa o nowoczesnym, wysokiej jakości, estetycznym wyglądzie. Prezentuje się dekoracyjnie, modnie, lansuje nowoczesny styl. Luksusowe wnętrze oraz z maksymalnym efektem intensywnego koloru. Nada znamienity szyk i idealnie odzwierciedli wpadające światło do wnętrza.
Podsumowując produkty, jak zasłony to elegancki szyk i kunszt. Wpływa na wnętrze z.charakterystycznym podkreśleniem. Zaprojektowane z pasją i oddaniem, kunszt i majstersztyk.