Sypialnia to miejsce, które zwykle traktujemy, jako oazę intymności i prywatności. To przestrzeń, która powinna pomóc nam się zrelaksować przed snem i pozwolić nam się zregenerować. Właśnie dlatego pomieszczenie to powinno być urządzone w kolorach, które zagwarantują nam błogi sen. Sypialnia w turkusie i brązie czy też sypialnia w zieleni i brązie z pewnością spełnią swoje zadania na sto procent.

Sypialnia w turkusie i brązie

Brązy to kolory ciepłe, które w każdym pomieszczeniu tworzą przytulną, miłą atmosferę. Jeżeli chcesz, by Twoja sypialnia nabrała również nowoczesnego stylu, warto przełamać je chłodniejszą barwą, na przykład szlachetnym turkusem. Sypialnia w turkusie i brązie sprawi, że poczujesz klimat wakacji i egzotycznych podróży.

Sypialnia w zieleni i brązie

Jeżeli wolisz jednak bardziej tradycyjne połączenia, to sypialnia w zieleni i brązie będzie idealnym wyborem. Brąz i zieleń pięknie się razem komponują i pomogą stworzyć w Twojej sypialni atmosferę, przynoszącą na myśl naturę albo zieloną roślinność. Zieleń najlepiej wyglądać będzie na dodatkach, takich jak zasłony czy też pościel.