Planujesz remont i chcesz, żeby Twoja sypialnia wyglądała nowocześnie i modnie? Może warto zastanowić się nad zmianą ścian? Biała cegła w sypialni to popularne rozwiązanie, które sprawi, że Twoja sypialnia zyska nowy wymiar i dopasuje się zarówno do stylu industrialnego, jak i skandynawskiego minimalizmu.

Biała cegła w sypialni

Biała cegła utrzymuje się jako jeden z głównych trendów w aranżacji wnętrz, ponieważ niezależnie od pomieszczenia, zawsze będzie wyglądać fantastycznie. Jednocześnie jest o wiele bardziej uniwersalna niż czerwona i sprawdzi się przy mnogości kombinacji wnętrzarskich. Co więcej, kładąc taki materiał na ścianę w sypialni, nie musimy się martwić o jego szybkie zabrudzenie, tak jak stałoby się z pewnością w kuchni.

Sypialnia cegła

Biała cegła to wspaniałe rozwiązanie dla każdej sypialni, szczególnie kiedy stanowi tło dla łóżka, czy też sofy. Dodatkowo pasuje do niej każde zagranie kolorystyczne i stworzy przytulny, domowy klimat. Sypialnia cegła sama w sobie jest elementem dekoracyjnym, dlatego też niewiele więcej trzeba, aby wykończyć urządzanie wnętrza.