Marzysz o przytulnej sypialni, w której z łatwością zrelaksujesz się po ciężkim dniu? Sypialnia na antresoli to rozwiązanie dla Ciebie! Urządzenie sypialni na antresoli jest dobrym pomysłem zarówno w małych, jak i dużych mieszkaniach. Pozwala na oszczędność miejsca, ale również i urządzenie przyjemnego kąta, w którym wygodnie spędzisz noc

Sypialnia przytulna

Urządzenie niewielkiego, ale wygodnego miejsca to nie lada wyzwanie. Jednak jasne, ciepłe kolory oraz przyjazne dekoracje, taki jak poduszki, czy pościel z naturalnych materiałów oraz w miłych kolorach pozwolą na stworzenie komfortowego miejsca do snu. Warto również zapewnić sypialni odpowiednie oświetlenie, które doda uroku i spokojnej atmosfery wieczorami.

Sypialnia na antresoli

Antresola pozwoli nie tylko na zmieszczenie dwóch pomieszczeń na tym samym metrażu, ale pomogą też wykreować oryginalną przestrzeń. Sypialnia przytulna jest w zasięgu Twojej ręki, nawet jeżeli masz bardzo małe mieszkanie. Antresolę można jednak zamontować tylko przy odpowiednio wysokim mieszkaniu. Nie powinna być zbyt niska, bo to uniemożliwiłoby swobodne korzystanie z części sypialnej – minimum to 1, 2m.