Masz mały metraż mieszkania i nie masz miejsca na osobny pokój, aby urządzić w nim sypialnię? Sypialnia w pokoju dziennym nie musi być utrapieniem, możesz natomiast przemienić ją w idealne miejsce do relaksu i spędzania czasu z rodziną dzięki paru małym trikom.

Sypialnia w pokoju dziennym

Aby zapewnić sobie komfort życia i odpoczynku w pokoju dziennym, warto zainwestować w dobrą sofę, która sprawi, że cała Twoja rodzina będzie mogła wygodnie na niej usiąść za dnia, ale w nocy zaśniesz na niej z jednakową przyjemnością i nie obudzisz się z powodu bólu pleców, czy nieustającego skrzypienia.

Sypialnia czarno złota

W jakich kolorach najlepiej urządzić sypialnię w pokoju dziennym? W obecnych czasach każde rozwiązanie kolorystyczne jest możliwe do zrealizowania, dlatego, jeśli cenisz sobie nowoczesność i luksus, to z pewnością do gustu przypadnie Ci sypialnia czarno złota. Taka sypialnia kojarzy się z luksusem i przepychem, ale umiejętnie urządzona, będzie odzwierciedleniem klasy i nowoczesności. Złote dodatki w sypialni nadadzą jej blasku i stworzą nastrojową atmosferę w stylu glamour.