Wpadłaś na pomysł żeby odświeżyć swoją sypialnię, masz już zaplanowany każdy kąt, ale brakuje Ci pomysłów na dekoracje? Jeśli tak to świetnie trafiłaś, ponieważ mam dla Ciebie kilka pomysłów jak podkreślić charakter swojego wnętrza modnymi, stylowymi dodatkami. Pięknie udekorowana sypialnia jest marzeniem każdej z nas, jeśli nie do końca masz pomysł jak udekorować swoje wnętrze poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie inspiracje na modne dodatki!

  1. Żywe rośliny. Rośliny potrafią dodać uroku naszemu wnętrzu, biorąc pod uwagę to że w sypialni spędzamy noc, powinniśmy zadbać o to by oddychało nam się swobodnie. Zielone rośliny nie tylko zdobią ale także produkują tlen, i oczyszczają powietrze. Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze dekoracji do sypialni.
  2. Lampki,lampiony,ledy… Ahh, te wszystkie kolorowe kuleczki, serduszka i lampeczki, kto ich nie kocha? Na obecny moment na rynku znaleźć możemy praktycznie wszystkie wzory, kolory, kształty i długości jakie nas interesują. Lampeczki na sznurku można nie tylko powiesić, ale także położyć na podłodze, meblach, parapecie i gdzie tylko zechcemy.
  3. Dywan z długim włosiem. Jeśli jesteś fanką dywanów, pomysł o takim z długim włosiem. Twój dzień stanie się lepszy kiedy pierwszy krok postawisz na mięciutki dywanik.