Nowe mieszkanie wymaga nie tylko wstawienia mebli. To ma być twój świat w którym, będziesz czuć się dobrze i bezpiecznie, więc musisz je sobie dobrze zaaranżować. Bierzesz pod uwagę wszystko.

 

Chromowe wykończenia, drewniane podłogi, czy styl mieszany. Nieważne, co sobie zaplanujesz, bo i tak, gdy dotrzesz do okna staniesz przed wyborem: zasłaniać, czy nie zasłaniać? A jeśli tak, to czym? Rolety, firany, zasłony. Pomysłów jest wiele. Pomyśl jednak o firankach. Odpowiednio dobrana aranżacja nada twojemu domowi ciepły i indywidualny charakter. Jest tak wiele rodzajów firan, że możesz się w nich pogubić.

 

Markizety przypominające cienką siatkę, żakard z gęstej choć cienkiej tkaniny, koronki i wiele innych. Aby się w tym całkiem nie zagubić niezbędny ci dobry doradca. Ktoś, kto wczuje się w twoją wizję i pomoże ci znaleźć złoty środek. Znajdź go w sieci, lub za rogiem. Zobacz zdjęcia projektów, zapoznaj się z wiedzą, a w twojej głowie nagle rozbłyśnie milion pomysłów. Dobierz kolor i styl firan do twojej wizji, połącz w całość rzeczywistość i wyobraźnię. Nadaj wnętrzu spójny kształt. Odpowiednia aranżacja da efekt pięknego i przytulnego mieszkania.