Sypialnia urządzone stylowo i ze smakiem z pewnością pomaga we wieczornym relaksie i spokojnym przygotowaniu do snu. Przyjazne, choć minimalistyczne, wnętrze zapewni Ci z pewnością najnowszy trend wnętrzarski, czyli sypialnia styl industrialny.

Sypialnie industrialne

Czym charakteryzują się wnętrza w tym modnym stylu? Sypialnie industrialne cechują się gamą kolorystyczną ograniczającą się do bieli i szarości. Styl industrialny nie bez powodu określa się często jako styl przemysłowy – ich inną cechą jest powszechny brak dekoracji i surowe wykończenie. W sypialni w takim stylu ważną rolę gra również oświetlenie, ponieważ ciemny pokój w tym wnętrzarskim stylu będzie wydawał się mroczny i nieprzyjemny.

Sypialnia styl industrialny

Komu więc spodoba się sypialnia w stylu przemysłowym? Jest to doskonały wybór dla minimalistów, osób lubiących porządek i duże przestrzenie. Taka sypialnia nie musi jednak oznaczać pustki i samego łóżka w pokoju. Dużą rolę gra tutaj umiar w dekoracji, która jest oszczędna i schodzi na dalszy plan. Poduszki i narzuta na łóżko, a także inne meble warto wybrać w stonowanych, chłodnych kolorach, które dopasują się do reszty otoczenia.