Sypialnia może pełnić miejsce pomieszczenia wielofunkcyjnego. Nie rzadko znajduje się w niej nie tylko łóżko i kąt do relaksu, ale także biurko i miejsce do pracy. Jak urządzić przytulne pomieszczenie, które pozwoli nam na efektywny relaks i pracę?

Sypialnia w drewnie

Idealnym rozwiązaniem będzie sypialnia w drewnie, która pozwoli na oddzielenie strefy do pracy od strefy relaksu poprzez umieszczenie części drewnianej na jednej ze ścian, na przykład tej przy łóżku. Dzięki temu sypialnia zyska dwie osobne części i pomoże Ci skupić się na pracy przy biurku oraz na odpoczynku w drugiej części pokoju.

Sypialnia z biurkiem

W ścianie sypialni obok biurka warto zostawić miejsce na komodę czy też półkę na inne materiały potrzebne do nauki lub pracy. Co więcej, sypialnia z biurkiem powinna być dostosowana do rozmieszczenia okien w pokoju. Biurko warto postawić przy oknie, natomiast łóżko umieścić po drugiej stronie pokoju. Dzięki temu nawet do późnych godzin możesz liczyć na lepsze oświetlenie swojego miejsca pracy oraz zyskasz idealne zaciemnienie swojego miejsca do snu.