Planujesz remont sypialni i chcesz zmienić wygląd ścian? Zastanawiasz się jaki kolor będzie wyglądał najlepiej w Twoim wnętrzu i stworzy przytulną, relaksującą atmosferę przed snem? Sypialnia w bieli to może być rozwiązanie dla Ciebie!

Sypialnia w bieli

Biel to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów, do którego pasuje dosłownie wszystko. Niezależnie od tego, czy masz jasne czy ciemne meble i dodatki, białe ściany będą zawsze wyglądać stylowo i modnie. Jeżeli jesteś fanem minimalizmu i stylu skandynawskiego, możesz pokusić się o przemienienie wszystkich elementów Twojej sypialni na białe, dzięki czemu uzyskasz piękne i stylowe rozwiązanie!

Pikowana ściana w sypialni jak zrobić?

Białe wnętrze nie musi się jednak kojarzyć wyłącznie z minimalizmem i prostotą. Jedną ze ścian może. Być również pikowana tapicerka, która nada wnętrzu luksusowego charakteru. Pikowana ściana w sypialni jak zrobić? Po pierwsze należy zakupić tapicerowane panele ścienne, które następnie do ściany można zamontować przy użyciu kleju lub uchwytów montażowych. Warto również pamiętać, że wymarzoną pikowaną ścianę można również zamówić u tapicera, który zrobi ją nam na wymiar.