Robisz remont, ale nie chcesz wymieniać mebli? Masz ciemne ściany i zastanawiasz się jaki kolor ścian do brązowych mebli w sypialni wybrać? Oto kilka wskazówek, które doradzą Ci, jak odpowiednio łączyć kolory we wnętrzach.

Jaki kolor ścian do brązowych mebli w sypialni

Jasne, stonowane kolory stworzą ładny kontrast z ciemnymi meblami, co sprawi, że ciemny kolor mebli będzie grał pierwszoplanową rolę w pomieszczeniu. Najlepszym wyborem do brązowych mebli będą jasne oraz te nieco ciemniejsze beże. Wszystkie jasne oraz delikatne kolory od bieli po delikatny kolor kremowy staną się idealnym tłem dla brązowych mebli i stworzą eleganckie, przyjemne dla oka połączenie.

Sypialnia ciemne meble

Ciemne meble w sypialni nie muszą jej przytłaczać, jeżeli tylko zbudujesz odpowiednią atmosferę i dobierzesz pasujące dodatki. Sypialnia ciemne meble mogą zostać zneutralizowane przez jasny kolor ścian oraz pościeli i zasłon, który pomoże stworzyć przytulne i komfortowe wnętrze. Jednak ciemne meble będą wyglądały równie dobrze z ciemniejszymi ścianami o stonowanych kolorach, z ciemnymi meblami dobrze się będą komponować przytłumione zielenie lub fiolety.