Połączenie sypialni z garderobą to świetne połączenie dla osób, które nie chcą przeznaczać na nią osobnego pomieszczenia, a jednocześnie nie zadowalają się szafą. Mała garderoba w sypialni pozwoli Ci na uporządkowanie własnych rzeczy, dzięki optymalizacji posiadanej przestrzeni.

Mała garderoba w sypialni

Nawet jeżeli Twoja sypialnia ma niewiele miejsca, to umieszczenie w niej garderoby jest jak najbardziej możliwe! Jeżeli masz niewykorzystany narożnik lub inną część pomieszczenia, to właśnie ono może stać się idealnym miejscem na garderobę. Zamontowanie garderoby na wymiar w dzisiejszych czasach to żaden problem, a dodanie wieszaków poświęconych konkretnym ubraniom, sprawi, że efektywnie zagospodarujesz własną przestrzeń. Natomiast dodanie pantografu pozwoli, nawet osobom niskiego wzrostu, na najlepsze wykorzystanie górnych części garderoby.

Garderoba w sypialni na poddaszu

Garderoba w sypialni na poddaszu wcale nie musi pozostawać w kategorii marzeń. Pozornie trudne do zagospodarowania miejsce pod skosem dachowym może stać się idealnym kątem dla garderoby. Taką garderobę można umiejętnie dostosować do wymagań sypialni i własnych potrzeb.