Sypialnia na poddaszu ze skosem może być urządzona ze smakiem i nutą nowoczesności. Ukośny sufit wcale nie musi oznaczać wyzwania przy urządzaniu wnętrza, wręcz przeciwnie może on stać się jego największym atutem. Jeżeli zadajesz sobie pytanie ”jak odnowić sypialnię z ukośnym dachem”, to poznaj kilka najlepszych pomysłów architektów wnętrz!

Nowoczesna sypialnia ze skosem

Podczas urządzania sypialni ze skosami najlepiej zwrócić uwagę na zagospodarowanie przestrzeni pod skosami. Na początku należy zanalizować układ pomieszczenia. Większa liczba okien połaciowych wpuści do pomieszczenia dużo światła, dlatego warto mieć to na uwadze, wybierając ustawienie łóżka. Pomalowany na jasne kolory sufit sprawi, że nawet ciemniejsze pomieszczenie stanie się rozświetlone, a nowoczesna sypialnia ze skosem stanie się rzeczywistością!

Jak odnowić sypialnię?

Odnowienie sypialni nie wymaga wcale dużej ilości pieniędzy i czasu. Można zrobić to w łatwy i szybki sposób, zmieniając w niej podstawowe elementy. Powinniśmy zacząć od odświeżenia koloru ścian, a następnie zająć się nowymi dodatkami. Stare łóżko może sprawiać wrażenie nowego, jeżeli tylko znajdzie się w innym otoczeniu.