Masz małe mieszkanie i brak miejsca na osobny salon i sypialnię? Salon wielozadaniowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Wydzielenie sypialni w salonie to łatwe i szybkie rozwiązanie dekoracyjne, które pozwoli Ci zapewnić przytulną atmosferę sprzyjającą łatwemu zaśnięciu, a jednocześnie ułatwi przyjmowanie gości w ciągu dnia.

Salon i sypialnia w jednym pokoju w bloku

Mieszkasz w bloku i masz ograniczoną ilość miejsca? Salon i sypialnia w jednym pokoju w bloku nie musi być wcale utrapieniem! Dobre zorganizowanie przestrzeni jest w tym wypadku najważniejsze, jeżeli Ci się to uda, to nawet najmniejsze pomieszczenia mogą stać się ulubionym pomieszczeniem każdego członka rodziny.

Wydzielenie sypialni w salonie

Żeby salon wielozadaniowy dobrze spełnił swoją funkcję, ważne jest wydzielenie w nim części sypialnej od tej dziennej. Z jednej strony pokoju warto ustawić rozkładaną kanapę, która jednocześnie będzie służyć, jako łóżko, a z drugiej na przykład stół jadalny. Dzięki temu dobrze rozplanujesz swoją przestrzeń i oddzielisz codzienne obowiązki od wieczornego relaksu.