Chcesz, żeby Twoja sypialnia była bardziej przytulna? Warto w takim razie postawić na drewno, które warto umieścić nie tylko na podłogach, ale również i na ścianach. Drewniana ściana w sypialni to idealne rozwiązanie, które stworzy przytulną atmosferę w naturalny sposób.

Sypialnia w drewnie na poddaszu

Sypialnię w drewnie można urządzić na wiele różnych sposobów – boazeria w nowoczesnym wydaniu, fornir, czy sklejka sprawią, że sypialnia w drewnie na poddaszu stanie się zatoką spokoju i idealnie nastroi do snu. Co więcej, drewniana sypialnia na poddaszu, nawet przy małej ilości światła stanie się kameralnym miejscem idealnym do wieczornego relaksu.

Drewniana ściana w sypialni

Niezależnie od tego, czy Twoja sypialnia jest urządzona w klasycznym, czy też nowoczesnym stylu, to drewniana ściana sprawdzi się w niej jako świetny element dekoracyjny. Drewnem można obłożyć całą ścianę albo tylko jej fragment. Natomiast fani stylu rustykalnego mogą obłożyć drewnem więcej niż jedną ścianę czy też nawet i sufit. Niezależnie od upodobań drewniana ściana w sypialni to idealne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdej sypialni.