Jeśli właśnie urządzasz swoją kuchnię, masz wybrane meble, podłogi i kolor ścian ale w dalszym ciągu nie masz za bardzo pomysłu na dodatki ten artykuł może okazać się pomocny. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka patentów, które o sto osiemdziesiąt stopni odmienią Twoje wnętrze, a do tego dodają mu niepowtarzalnego charakteru. Jeśli jesteś gotowa na to aby stworzyć w swojej kuchni rodzinną, ciepłą atmosferę, aby czerpać przyjemność z każdej minuty spędzanej na przygotowywaniu ulubionych posiłków zapraszam do lektury, poniżej przedstawimy inspiracje na najmodniejsze dekoracje do kuchni!

  1. jeśli jesteś szefową lub szefem kuchni, są Twój sprzęt do gotowania jest najwyższej jakości pomyśl o tym aby … powiesić noże. Możesz samodzielnie skonstruować uchwyt na którym powiesisz swoje przybory, taki uchwyty dodatkowo można ozdobić ledami, lub świecącymi łańcuchami dzięki którym ozdoba nabierze jeszcze oryginalniejszego wyglądu.
  2. Czajnik ledowy. Ostatnio bardzo popularne stały się czajniki, które prócz podstawowej funkcji którą spełniają wyposażone są w światełka. Kiedy gotujemy wodę dla gości w takim czajniku, na pewno usłyszymy sporo komplementów na temat jego niepowtarzalnego wyglądu!
  3. żywe rośliny. Jeśli dysponujesz odpowiednią ilością miejsca, możesz pomyśleć o małym stojaczku na doniczki w których będziesz hodować nie świeże zioła, np bazylię, oregano, paprykę chilli itp. taka ozdoba nie tylko tchnie trochę życia w naszą kuchnię, ale także sprawi że potrawy przygotowywane przez nas będą o wiele świeższe i bardziej aromatyczne.