Każdy, kto choć raz oglądał amerykański film, doskonale je kojarzy. Są niewielkie, smukłe i stoją przed każdym domem. Skrzynka na listy amerykańska jest jednym z symboli związanych ze Stanami Zjednoczonymi. Teraz możesz postawić ją przed własnym domem i nie musisz mieszkać w USA! Dlaczego warto?

Ponadczasowy design

Moda wchłania coraz więcej dziedzin życia i przedmiotów z nimi związanych. W Polsce do tej pory królowały standardowe, prostokątne skrzynki na listy, którym brak było polotu i koloru. W przeciwieństwie do nich amerykańska skrzynka na listy raczej pozytywnie się kojarzy, wzbudzając na naszych ustach uśmiech zawsze wtedy, gdy ją widzimy. Jej kształt i wiele wariantów kolorystycznych wprost fantastycznie będą współgrać nie tylko z nowoczesnym budownictwem, ale również z domami w pełni wykonanymi z drewna. Właśnie za jej uniwersalność – Amerykanie ją kochają.

Żadnych otworów – tylko flaga

Znane większości z nas skrzynki posiadają otwory. Te zapewniają cyrkulację powietrza i zdradzają, czy wewnątrz znajduje się list. Są dość płaskie. Przez to listonosz lub kurier nie zawsze mogą zostawić większą przesyłkę. W przeciwieństwie do nich, skrzynka na listy USA oferuje swojemu użytkownikowi dużą przestrzeń. W środku można więc pozostawić nie tylko listy, ale i małą paczkę.

Skrzynka pocztowa amerykańska nie posiada żadnych otworów, które ujawniałyby jej zawartość oraz przepuszczały powietrze, słońce, a także wodę. Dzięki temu, listy są odpowiednio zabezpieczone. O tym, że w skrzynce czeka na nas przesyłka do odebrania, informuje umieszczona z boku czerwona flaga.

Na słupku lub na ogrodzeniu

Amerykańska skrzynka na listy w Stanach Zjednoczonych bardzo często stoi przed domem, na oddzielnym słupku lub drewnianej nodze. Tak też możesz zamontować ją u siebie. Wielu producentów dołącza do zestawu stalowy słupek, który wystarczy wkopać w ziemię lub przytwierdzić do niej np. betonem.

Można jednak skorzystać też ze specjalnych mocowań, które umożliwiają przytwierdzenie skrzynki do ogrodzenia przed domem. To rozwiązanie, które cenione jest przede wszystkim przez osoby, które posiadają ogrodzenie murowane lub drewniane.

Niezależnie od wybranej opcji, skrzynka będzie prezentować się elegancko, nowocześnie i wzbudzi uśmiech na twarzy wielu sąsiadów.

Aby kupić taką skrzynkę do swojego domu, nie musisz ściągać jej ze stanów zjednoczonych. Tego typu produkty dostępne są również w polskich sklepach internetowych. Przesyłka dotrze do Ciebie szybko, zyskujesz gwarancje wysokiej jakości, a do tego, nie musisz płacić cła.